GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättset 11276227

nr 1127 6227

Tvättset

7 delar, Rörstrand, omkring 1900

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 september 2017
kl 19:43:24

Rörstrand